Fotoselli Kapı Tamiri

Fotoselli Kapı Tamiri

İşyerlerinin, estetik görüntüsü sebebiyle fotoselli kapı yaptırmak istedikleri aşikar bir gerçektir. Fotoselli kapılar sayesinde işyerine giren müşteriler hoş bir görüntü ile karşılaşıyor. Özellikle dükkan içerisinde bölünmek istenen noktalar varsa bu kapılar sayesinde amaca ulaşılıyor. Ancak her ne kadar işlevsel özelliği bulunsa da kimi zaman bu kapılarda arıza meydana gelebiliyor. Kapılarda meydana gelen arızalar için fotoselli kapı tamiri yapan firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Fotoselli kapı tamiri herkesin yapabileceği ve her teknik servisin üstesinden kalkabileceği bir iş değildir. Dolayısıyla kapı tamirleriniz için daha uzun süre zarfında mağdur olmamak adına deneyimli servisimizle çalışabilirsiniz.

Fotoselli Kapı Tamiri Servisi Çağırmadan Önce Yapılması Gerekenler

Fotoselli kapı için tamir çağırmadan önce birkaç detayı kontrol etmeniz gerekiyor. Bunları kontrol ettikten sonra hala arıza devam ediyorsa; servisi çağırmanız yararınıza olacaktır.

Kumandayı Kontrol Edin

Otomatik kapı tamiri hususunda olduğu gibi fotoselli kapılarda da kumanda kontrolü ilk yapmanız gereken kontroldür. Kumandanın pillerini çıkarıp takın. Eğer başka bir pil varsa çıkarın. Kumandanın sıvı bir maddeyle temas edip etmediğini değerlendirin.

UPS Çalışmıyor Mu?

Dükkanınızda elektrik kesintisi olup olmadığını değerlendirin. Eğer elektrik kesintisi varsa ve UPS’niz yoksa elektriklerin gelmesini bekleyin. Ancak UPS bulunuyorsa; UPS çalışmıyor mu gerekli kontrolünü sağlayın.

Fotoselli Kapı Manuel Kilidi Deneyin

Yukarıda saydığımız tüm kontrolleri yaptıktan sonra arıza devam ediyorsa kapınızı manuel kilidinden kapatmayı deneyin. İşyerinizin güvenliği için otomatik kepenk kapı arızası yoksa kepenklerinizi kapatın.

Fotoselli Kapı Arızaları Nelerdir?

Fotoselli kapınız varsa ve bir arıza yaşıyorsanız bunun birçok sebebi olabilir. Az önce sıraladığımız sebepler sizin arıza nedeniniz değilse; otomatik kapı açılıyor kapanmıyor sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu tarz kapılarda en fazla karşılaştığımız problemler arasındadır. 7/24 çalışan ekibimizle iletişim kurarak bu sorunu gidermemizi sağlayabilirsiniz. Fotoselli kapı tamiri konusundaki referanslarımızı inceleyerek bize güvenebilir ve arıza sorunlarınızla baş etmede yanınızda duracağımıza emin olabilirsiniz.  

Yorumlar (0)

Yorum Yazın